İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bornova’da servis şoförlerine eğitim verildi

Eğitimsiz şoför kalmayacak!
Bornova’da servis şoförlerine eğitim verildi

Bornova’da servis şoförlerine eğitim verildi

Eğitimsiz şoför kalmayacak!

Bornova Milli Eğitim, “Okul  Servis Araçları Şoförlerine Dair Eğitici Eğitimi” Semineri verdi.

Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu arasında imzalanan Okul Servis Araçları Şöförlerine Yönelik Trafik Eğitimi İşbirliği kapsamında; okul servis araçları şoförlerine dair eğitici eğitimi semineri verildi. Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi Konferans Salonunda;  Bornova Milli Eğitim Şube Müdürü Necim Eroğlu, Bornova Şoförler Odası Başkanı Murat Canlı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından şoförlere eğitim seminer sunuldu.

Eğitimsiz şoför kalmayacak, Türkiye’nin dört bir yanında çocukların ve insanların canı emanet edilen şoförler artık eğitime tabi tutulacak. Bornova Milli Eğitim Müdürlüğü de bugün başladığı Okul  “Servis Araçları Şoförlerine Dair Eğitici Eğitimi” Seminerinde birçok konuya değindi. Servis şoförlerine trafik kurallarından, kişilik ve kılık kıyafete dair her konuda eğitim verildi. Ayrıca Şoförlerin yaptığı hatalar video izletilerek tekrar tekrar gösterildi. Eğitimi tamamlayan şoförlere kurs sonunda sertifika verilecek.

 

Bornova Şöför EğitimiBornova Şöför EğitimiBornova Şöför EğitimiBornova Şöför Eğitimi

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.