İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu Sergisi

Dekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu Sergisi

Huzurevi bahçesinde birbirinden güzel eserler sergilendi


Bornova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün işbirliği ile yaptığı Dekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu Sergisi  Bornova Nevvar Salih İşgören Huzurevi Bahçesi’nde gerçekleşti. Sergiye Aile Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü Nesim Tanğlay, Bornova Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, AK Parti Bornova Kadın Kolları Başkanı Funda Anteki, Huzurevi Müdürü A. Fırat Çakıroğlu ve vatandaşlar katıldı.

El Sanatları Kurs Eğitmeni Sezgi Orhon’un kursiyerlerinin ürünlerinin sergilendiği huzurevi bahçesinde keyifli anlar yaşandı. Sazlı sözlü enstrüman eşliğinde huzurevi misafirleri göbek attı. Ardından konuşma yapan Nesim Tanğlay şunları kaydetti: “Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürüm, değerli amirlerim çok kıymetli arkadaşlarım ve çok kıymetli saygı değer anne babalarımız ve kursiyerlerimiz, hepinize hoş geldiniz diyorum saygıyla selamlıyorum.  Yine bir yılın sonunda el sanatları kursumuzun açılışında bir araya gelmiş bulunmaktayız. Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Bornova Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğümüze katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yıl boyunca yapılan el emeği göz nuru ürünlerin bugün hem sergi açılışını yapacağız hem de birlikte keyifli ve güzel dakikalar geçireceğiz. Her zaman olduğu gibi amacımız sizlere bizlerde misafir olduğunuz sürece sizleri en iyi şekilde ağırlamak, sizlere en iyi hizmeti sunmak dolu dolu aktivitelerle zamanınızı geçirtmek. Hepinizin ellerine sağlık diyorum hepinize çok teşekkür ediyorum inşallah bir sonraki sergide yine görüşürüz.”


Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu ve Halk Eğitim Müdürü Barış Derse huzurevi sakinleriyle tek tek konuşup, onların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Sonra Kadıoğlu ve Tanğlay sergi açılışını yaptı. Açılıştan sonra sergi dolaşıldı birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı sergide Halk Eğitim Müdürü Barış Derse katkı sağlaması amaçlı bir ebru desenli bir vazo satın aldı

 

Dekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu SergisiDekoratif Ahşap Süsleme ve Ebru Kursu Sergisi

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.