İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Deney – II. EBA Fen Deneyleri Video Yarışması

"II. EBA Fen Deneyleri Video Yarışması Yönetmeliği" doğrultusunda  “EBA Deney – II. EBA Fen Deneyleri Video Yarışması” düzenlendiği belirtilmektedir. Yarışmaya yönelik bilgilere http://www.eba.gov.tr/deney adresinden ulaşılabilir.
EBA Deney – II. EBA Fen Deneyleri Video Yarışması

Eğitimde FATİH Projesi kapsamında yürütülmekte olan derslerin deney ve etkinlik ağırlıklı yürütülmesini teşvik etmek, farklı deney ve etkinliklerle yeni öğretim programına uygun içeriği zenginleştirmek, öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak, EBA’nın tanıtımında farkındalık oluşturmak amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı resmi ortaokullarında ve Bilim Sanat Merkezlerinde görev yapan Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji öğretmenleri ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm resmi liselerde ve Bilim Sanat Merkezlerinde Görevli Fizik, Kimya ve Biyoloji Öğretmenlerine yönelik olarak Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi yazısı ekinde alınan "II. EBA Fen Deneyleri Video Yarışması Yönetmeliği" doğrultusunda  “EBA Deney – II. EBA Fen Deneyleri Video Yarışması” düzenlendiği belirtilmektedir. Yarışmaya yönelik bilgilere http://www.eba.gov.tr/deney adresinden ulaşılabilir.

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.