İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güzelcan Kardeşler OO TÜBİTAK ROBOT BİLİM ŞENLİĞİ Birincisi

Güzelcan Kardeşler OO TÜBİTAK ROBOT BİLİM ŞENLİĞİ Birincisi

TÜBİTAK ROBOT BİLİM ŞENLİĞİ

TÜBİTAK´ın elektronik yayını Bilim Genç´in düzenlediği Robot Bilim Şenliği etkinliğinde dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu´nun (TÜBİTAK) elektronik yayını Bilim Genç´in, gençleri robot teknolojileriyle tanıştırmak amacıyla düzenlediği Robot Bilim Şenliği etkinliğinde dereceye girenlere ödülleri verildi.

Kurumun desteği, bilim ve sanat merkezlerinin koordinatörlüğü ve okulların katılımıyla 5, 6 ve 7´nci sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen etkinliğe bu yıl yaklaşık 200 okul, 400 öğretmen ve 6 bin öğrenci katıldı.

Eğitimlerin sonunda öğrencilerin, öğretmenleriyle hazırladığı yaklaşık bin 200 robot bilim projesi arasından dereceye girenlere ödülleri verildi.

Okulumuz Güvenlik Robotları dalında Cankurtaran Madenci Robot Projesi ile Türkiye birincisi olmaya hak kazandı.


Güzelcan Kardeşler OO Tübitak BaşarısıGüzelcan Kardeşler OO Tübitak BaşarısıGüzelcan Kardeşler OO Tübitak BaşarısıGüzelcan Kardeşler OO Tübitak BaşarısıGüzelcan Kardeşler OO Tübitak BaşarısıGüzelcan Kardeşler OO Tübitak BaşarısıGüzelcan Kardeşler OO Tübitak BaşarısıGüzelcan Kardeşler OO Tübitak BaşarısıGüzelcan Kardeşler OO Tübitak Başarısı


1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.