İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamlık Kupasını Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu Kazandı

Bornova Kaymakamlık Kupası Yıldızlar Müsabakaları birincisi Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu oldu.
Kaymakamlık Kupasını Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu Kazandı

    15 Şubat 2016 tarihinde başlayan Kaymakamlık Kupası Yıldızlar Futbol Turnuvasına 29 ortaokul katıldı. Vizyon spor tesisleri ev sahipliğinde yapılan 70 müsabaka 362 gol sonucunda 4 Mart 2016 tarihinde Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu birinciliği göğüsledi. Reşat Nuri Güntekin Ortaokulu ikinci, Karacaoğlan Mahallesi Ortaokulu üçüncü, Özel Bornova Koleji ise dördüncü oldu.

     Final maçlarının oynandığı 4 Mart´ta müsabakaları izlemek için Bornova Milli Eğitim Müdürü Kadir KADIOĞLU, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış DERSE, Müdür Yardımcısı Gökhan OKUTAN, Altay T.M.L. Müdürü Fesih BÜYÜKÖZER, Suphi Koyuncuoğlu Ortaokul Müdürü  Hüseyin YALDIZ, Reşat Nuri Güntekin Ortaokul Müdürü, Alev ALTIN, Karacaoğlan Mahallesi Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Recep DURU ve öğrenci velileri katıldı.

 

     Turnuva organizasyonunu Bornova İlçe Lig Heyeti Futbol Tertip Komitesi düzenledi. Hakemlik görevlerini ise ilçedeki beden eğitimi dersi öğretmenleri üstlendi. Final maçlarının ardından Kadir KADIOĞLU birinci olan takıma, Barış DERSE ikinci olan takıma, Hüseyin YALDIZ üçüncü olan takıma, Fesih BÜYÜKÖZER dördüncü olan takıma kupalarını ve madalyalarını verdi.

08-03-2016 08-03-2016 08-03-2016

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.