İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MAZHAR ZORLU MTAL´NE EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE BÖLGESEL YENİLİKÇİLİK BERATI

MAZHAR ZORLU MTAL´NE EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE BÖLGESEL YENİLİKÇİLİK BERATI
MAZHAR ZORLU MTAL´NE EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE BÖLGESEL YENİLİKÇİLİK BERATI

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla 2015/10 sayılı Genelge doğrultusunda gerçekleştirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne ülke genelinde 5 kategoride 1047 başvuru yapılmıştır. Elektronik ortamda yapılan değerlendirmeler sonucu 123 çalışmaya saha ziyaretleri yapılmış ve saha ziyaretleri sonucunda 89 çalışma Bölgesel Birincilik Ödülü almaya hak kazanmıştır.
Bornova Mazhar Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Öğretmeni İbrahim AYDIN önderliğinde öğrenciler Sefa ÖZEL ve Doğacan ATALAN tarafından  "Öğretim Yöntem ve Teknikleri" Kategorisi için hazırlanan "Gözlerine İnan, Tasarımını Yap" isimli proje, "Öğretim Yöntem ve Teknikleri" dalında EGE BÖLGESİ BİRİNCİSİ olarak okulumuza  "EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE BÖLGESEL YENİLİKÇİLİK BERATI" kazandırmıştır.
Emeği geçen herkesi kutlar başarılarının devamını dileriz.
Mazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu YenilikçilikMazhar Zorlu Yenilikçilik

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.