İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mediha Mahmutbey OO “The adventures of a wheat seed», «Bir Buğday Tanesi’nin Maceraları ” konulu Comenius Programı

Okulumuz öğretmen ve öğrencileri “The adventures of a wheat seed», «Bir Buğday Tanesi’nin Maceraları ” konulu Comenius Programı Çok Taraflı Okul Ortaklığı Projesi kapsamında 4.proje toplantısını 21-25 Ekim 2014 tarihleri arasında İspanya’nın Alcaraz kasabasında bulunan  CEIP NUESTRA SENORA DE CORTES okulunda gerçekleştirdiler. 
Mediha Mahmutbey OO “The adventures of a wheat seed», «Bir Buğday Tanesi’nin Maceraları ” konulu Comenius Programı

Okulumuz öğretmen ve öğrencileri “The adventures of a wheat seed», «Bir Buğday Tanesi’nin Maceraları ” konulu Comenius Programı Çok Taraflı Okul Ortaklığı Projesi kapsamında 4.proje toplantısını 21-25 Ekim 2014 tarihleri arasında İspanya’nın Alcaraz kasabasında bulunan  CEIP NUESTRA SENORA DE CORTES okulunda gerçekleştirdiler. Toplantıya müdür yardımcımız Hafize EFENDİLER, Görsel Sanatlar öğretmenimiz Serpil Yayman ATASEVEN, Teknoloji ve Tasarım öğretmenimiz Zafer YAKAR,  6. sınıf öğrencilerinden Furkan AKGÖZ, Arda ÖZNAZLI, Merve GÜRLER ve Dilara TATLICI   katıldılar. Bu gezide öğretmen ve öğrenciler dersler süresince sınıfları ziyaret ederek İspanya’nın eğitim sistemi hakkında fikir sahibi oldular. Proje faaliyetlerine katılmanın yanı sıra, Alcaraz kasabasını görme, Albacate şehrinde bulunan Bıçak Müzesi’ni, katedrali, arenayı bir ekmek fabrikasını ziyaret etme, ülkenin gelenek ve göreneklerini tanıma fırsatı buldular.

 

 Ziyarete katılan öğretmen ve öğrencilerimiz hiç bilmedikleri, tanımadıkları bir kültürü tanıdılar, farklı kültürlere saygı duymayı öğrendiler ve yeni arkadaşlık köprüleri kurdular. Bu geziyle Türkiye’yi her yönüyle en iyi şekilde tanıtma fırsatı elde ettiğimizi ve bizim de Avrupa ülkeleriyle yarışacak düzeyde olduğumuzu gösterdiğimizi düşünüyoruz. 

Mediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius ProgramıMediha Mahmutbey OO The adventures of a wheat seed, Bir Buğday Tanesinin Maceraları konulu Comenius Programı

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.