İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mevlana Ortaokulu’nda Resim Sergisi

Mevlana Ortaokulu’nda Resim Sergisi

Mevlana Ortaokulu’nda Resim Sergisi


Atatürk mahallesi Mevlana Ortaokulu’nda Resim Sergisi düzenlendi. Sergiye Bornova Kaymakamı Sayın Dr. Kadri Canan, Milli Eğitim Müdürü Sayın Kadir Kadıoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Erkan Güler, Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı Recep Çakmakçı, İnönü Mahalle Muhtarı Necla Yaman katıldı.

Mevlana Ortaokulu’na gelen Kaymakam ve Milli Eğitim Müdürü önce Okul Müdürü Sabri Özerdem’in odasına geçerek eğitimde öğrencilerin deneyimlerini dinledi. Özerdem, öğrencilerin hikayeler yazarak bir kitap çıkardıklarından bahsetti, bunun üzerine Kaymakam Canan ve Milli Eğitim Müdürü Kadıoğlu, okul yöneticilerini tebrik etti. Özerdem, resim sergisinden bahsederek şunları kaydetti: “Öğrencilerin özveri alın teriyle ortaya koymuş olduğu bu sergide birbirinden güzel yağlı boya, karakalem, suluboya ve yapıştırmalı ürünler yer alıyor. Bu öğrencilerimizin içinden Görsel Sanatlar Lisesini kazanan talebelerimiz var. Onlarla gurur duyuyoruz.”
Ardından Resim Atölyesine inildi burada Kaymakam Dr. Kadri Canan, “Bu tür etkinlikleri özellikle ortaokul seviyesindeki çocuklarımızdan görmek bizi çok mutlu ediyor. Resimlerin hepsinin birbirinden başarılı olduğunu görüyorum, çocuklarımızı tebrik ediyorum” dedi. Daha sonra Milli Eğitim Müdürü ile birlikte Sergiyi açtı. Resim Sergisini dolaştıktan sonra hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Mevlana Ortaokulunda Resim SergisiMevlana Ortaokulunda Resim SergisiMevlana Ortaokulunda Resim SergisiMevlana Ortaokulunda Resim SergisiMevlana Ortaokulunda Resim SergisiMevlana Ortaokulunda Resim SergisiMevlana Ortaokulunda Resim SergisiMevlana Ortaokulunda Resim Sergisi

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.