İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ömer Seyfettin İlkokulu’ndan “Anasınıfları Şenliği”

Ömer Seyfettin İlkokulu’ndan “Anasınıfları Şenliği”

Anasınıfları Şenliği’nde çocuklar doyasıya eğlendi

Ömer Seyfettin İlkokulu’ndan “Anasınıfları Şenliği” yapıldı. Şenliğe Bornova Kaymakamı Sayın Dr. Kadri Canan, Milli Eğitim Müdürü Sayın Kadir Kadıoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürü Necim Eroğlu Bornova’nın her yerinden anasınıfı öğrencileri katıldı.
Bornova Halk Eğitimi Merkezi(BORHEM) bünyesinde açılan Selma Onbaşı’nın Çocuk Bakımı Elemanı Kursu ürünlerinin de sergilendiği şenlikte çocuklar çok keyifli vakit geçirdi. Ömer Seyfettin İlkokul Müdürü İlknur Acaroğlu ve Müdür Yardımcısı İdris Arslan’ın büyük katkılarıyla yapılan şenlikte Kaymakam Dr. Kadri Canan, Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, Şube Müdürü Necim Eroğlu ve Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Canan Akman sergiyi dolaştıktan sonra emeği geçen herkesi tebrik etti. Çocuk Bakım Elemanı Kurs Eğitmeni Selma Onbaşı eğitim boyunca kursiyerlerin birçok şey öğrendiklerini anlatarak uygulamalı yaptıkları ürünleri gösterdi. Sergide birbirinden renkli peluşlar, oyuncaklar, eğitim amaçlı anekdotlar dikkat çekti. 

Kaymakamdan antika radyo istedi
Daha sonra kahvaltı için okul salonuna geçildi. Kahvaltıda otistik rahatsızlığı bulunan Batuhan ve Hatice’yle yakından ilgilenen Kaymakam Canan onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından Batuhan’ı yanına alarak kahvaltıda uzun süre sohbet etti. Batuhan Kaymakamdan Antika radyo istedi ve bilgisayardan nasıl bir radyo istediğini gösterdi. Kaymakam Kadri Canan radyoyu bulduğunda ilk işi Batuhan’a ulaştırmak olacağını belirtti. Daha sonra öğretmen ve Çocuk Bakım Elemanı kursiyerleriyle karşılıklı sohbet etti. Başarılarının devamlılığını dileyen Kaymakam ve Milli Eğitim Şube Müdürü okuldan ayrıldı.
Ömer Seyfettin İlkokulu’nda Bornova’nın dört bir yanından Anasınıfı Şenliği için gelen çocuklar palyaço eşliğinde bahçeye kurulan oyun parkında doyasıya eğlendi.

 

Ömer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı ŞenliğiÖmer Seyfettin Ana Sınıfı Şenliği

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.