İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yapımı Devam Eden Okul İnşaatının Yerinde İncelenmesi

    Bornova ilçemiz Kızılay Mahallesinde yapımı devam eden 16 derslikli okul inşaatı 12 Mayıs 2015 tarihinde yerinde incelendi. Törene Bornova Kaymakamımız Sn. Dr. Kadri CANAN, İzmir Milletvekilimiz Sn. Nesrin ULEMA, daire amirleri, ilçe şube müdürleri, okul müdürleri, davetliler ve öğrenci velileri katıldı.
Yapımı Devam Eden Okul İnşaatının Yerinde İncelenmesi

 

 

Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir KADIOĞLU yapımı devam eden okul inşaatı ile 2014 yılında başlayıp açılışı yapılan okul, bina ve eklentiler ile 2015 yılında yapımı devam eden okullar hakkında bilgi verdi. Bornova Kaymakamımız Sn. Dr. Kadri CANAN okullarımız ve eğitimle ilgili bilgiler verdi. İzmir Milletvekili Sn. Nesrin ULEMA hükümetleri döneminde yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

İlçemiz Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk Ortaokulu öğrencisi Asya Aydemir, Bayrak isimli şiiri okudu. Daha sonra ilçemiz Kars Halil Atilla İlkokulu’nun halk oyunları gösterisi sergilendi. Ardından yapımı devam eden okulumuzun zemin kat beton atma töreni Bornova Kaymakamımız Sn. Dr. Kadri CANAN, İzmir Milletvekilimiz Sn. Nesrin ULEMA ve davetliler tarafından gerçekleştirildi. Tören sonunda davetlilere lokma ve pamuk şekeri dağıtıldı.

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.