İZMİR BORNOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yavuz Selim Ortaokulu’nda Tasarım Sergisi yapıldı

Yavuz Selim Ortaokulu’nda Tasarım Sergisi yapıldı

Yavuz Selim Ortaokulu’nda Tasarım Sergisi yapıldı

Bornova Yavuz Selim Ortaokulu’nda düzenlenen Teknoloji Tasarım ve Resim Sergisi’ne Bornova Kaymakamı Dr. Kadri Canan, Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu ve çevre okulların müdürleri katıldı.
Kaymakam ve Milli Eğitim Müdürü, Yavuz Selim Ortaokulu bahçesinde Beden Eğitimi dersindeki öğrencilerin Amerikan Futbolunu seyrettiler.  Ardından Açılışta Kaymakam Canan, “Bu okulun bir ayrıcalığı var; konum itibariyle Bornova’nın en nadide yerlerinden bir yere sahip. Okullarımızı geziyoruz ve çok özel işler görüyoruz. Bu okulda da öğrencilerimizin yaptığı Teknoloji Tasarım ürünlerini görüyoruz.  Öğretmenlerimizin başarıları öğrencilerin eserlerine ve hayal güçlerine yansıyor” dedi. Sergi açılışını Kaymakam ve Milli Eğitim Müdürü gerçekleştirdi.
Teknoloji Tasarım ve Resim Sergisini dolaşan Canan ve Kadıoğlu öğrencilerin hayal gücüne hayran kaldı. Serginin içinde keman çalan öğrenci dikkat çekti. Tolantı salonunda okul müdürleriyle sohbet edildi, sorunlar dinlendi. Kadri Canan ve Kadir Kadıoğlu Yavuz Selim Ortaokulu Yöneticilerini yaptıkları başaralı işlerden dolayı tebrik etti.

 

Yavuz Selim SergiYavuz Selim SergiYavuz Selim SergiYavuz Selim SergiYavuz Selim SergiYavuz Selim SergiYavuz Selim SergiYavuz Selim Sergi

1724 sokak no 2 Mevlana mahallesi Bornova / İZMİR - 0(232) 3881065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.